تاثیر گانودرما بر بیماری روماتیسم

%D9%82%D8%A7%D8%B1%DA%86-%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7-%DA%86%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F.jpg


قارچ گانودرما چه تاثیری بر درمان روماتیسم دارد؟

 

درمان روماتیسم با قارچ گانودرما از طریق دو ساز و کار مختلف صورت می گیرد. قارچ گانودرما با سالم سازی و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند تا این بخش از سیستم های حیاتی بدن دچار اشتباه نشود و به بدن افراد حمله نکند. از طرفی یکی از خواص مهم قارچ گانودرما کاهش التهابات است و با کاستن از التهابات مفصلی تا حد زیادی می توان از درد ناشی از روماتیسم کم کرد.

روماتیسم چیست

روماتیسم نوعی بیماری خود ایمنی است که در آن سیستم ایمنی اشتباهاً به بدن حمله می کند. این بیماری شیوع زیادی دارد و نوع روماتیسم مفصلی، مفاصل نقاط مختلف بدن را درگیر التهاب و درد شدید می کند. متاسفانه طب رایج برای درمان چنین بیماری های نسخه ی قطعی ندارد.

خواص قارچ گانودرما

قارچ گانودرما با سابقه ای چند هزار ساله در کشور های جنوب شرقی آسیا خواص دارویی و درمانی متعددی دارد. از این قارچ برای درمان انواع بیماری های مزمن مانند درمان روماتیسم با قارچ گانودرما، در طول تاریخ استفاده شده است و امروزه با پیشرفت های علمی و امکان آزمایش های دقیق و بالینی خواص گانودرما در حیطه های مختلف مورد ارزیابی و اثبات قرار گرفته است.

تاثیرات قارچ گانودرما بر تقویت سیستم ایمنی، درمان آلرژی و آسم، درمان بیماری های پوستی، درمان بیماری های خود ایمنی، بهبود خلق و خو درمان بیماری های روانی، افزایش سطح انرژی و … مورد توجه مردم در دنیای امروز قرار گرفته است.

تاثیر قارچ گانودرما بر درمان التهاب مفصلی

پژوهش ها در سراسر دنیا نشان می دهند که درمان روماتیسم با قارچ گانودرما امکان پذیر است زیرا مواد دارویی موجود در این قارچ علاوه بر تقویت سیستم ایمنی و درمان انواع بیماری های خود ایمنی قابلیت کاهش التهابات در بدن را نیز دارند.

تاثیر گانودرما برای درد مفاصل در پژوهش های متعددی مورد بررسی قرار گرفته و اثبات شده است.

قهوه گانودرما برای درمان روماتیسم

قهوه گانودرما یکی از انواع محصولات متنوع قارچ گانودرما است. خواص قهوه گانودرما چیست ؟ قهوه گانودرما که متشکل از پودر قهوه و پودر قارچ گانودرما است، تمامی خواص قهوه و همچنینن قارچ گانودرما را در خود دارد. نوشیدن قهوه گانودرما برای اهداف درمانی و بهره گیری از خواص گانودرما گزینه ی مناسبی است.

درمان روماتیسم با قارچ گانودرما نیازمند مصرف منظم و روزانه ی قارچ گانودرما است. به همین دلیل محصولات قهوه گانودرما نحوه ی مصرف را برای افرا بسیار ساده تر کرده اند.

تولید بهداشتی قارچ گانودرما

در گذشته قارچ گانودرما از طبیعت برداشت می شد. اما امروزه انواع روش تولید قارچ گانودرما در فضا های بسته و حتی در منزل معرفی شده است و مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که درمان بسیاری از بیماری های مزمن و درمان روماتیسم با قارچ گانودرما مطلوب افراد زیادی است، می توان به تولید قارچ گانودرما به عنوان روشی برای کسب درآمد نگاه کرد.

دوز مصرف قارچ گانودرما

برای درمان روماتیسم با قارچ گانودرما لازم مقدار مشخصی از قارچ گانودرما در طول مدت معینی به صورت منظم مصرف شود. دوز مناسب مصرف گانودرما تابع عوامل مختلفی است. در این رابطه داده ها و یافته های علمی وجود دارد و متخصصان در تولید و عرضه ی گانودرما مقدار مناسب برای مصرف را نیز ذکر می کنند.

منع مصرف قارچ گانودرما

برای درمان روماتیسم با قارچ گانودرما منع مصرفی وجود ندارد مگر اینکه فرد مبتلا، دچار بیماری های انعقادی خون نیز باشد و یا در دوران بارداری و شیردهی باشد.


منبع: تاثیر گانودرما بر بیماری روماتیسم 

/ 0 نظر / 1964 بازدید